آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

نحوه فعالسازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل + با این کد اینترنت رایگان رو فعال کنید

در این خبر به توضیحاتی درباره نحوه فعالسازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل پرداخته شده است.

عیسی زارع‌پور، وزیر امور ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حاشیه جلسه هیئت‌دولت با اشاره به پرتاب موفق‌آمیز ماهواره ثریا در هفته‌جاری، گفت: این اتفاق دهمین پرتاب ماهوراه در دولت سیزدهم بود.

وی در ادامه افزود: اولین پرتاب ماهواره در دی سال ۱۴۰۰ اتفاق افتاد که تا دی سال‌جاری در مجموع ۱۰ پرتاب ماهواره انجام شده است.

زارع‌پور با تاکید بر اینکه ماهوراه ثریا به مدار ۷۵۰ کیلومتری دست پیدا کرده است، اعلام کرد: ماهواره‌بر‌های ایران در مدار ۵۰۰ تا ۷۵۰ کیلومتری تثبیت شده‌اند و این اتفاق بر پایه تلاش‌های گذشته انجام شده است.

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه نگاه دولت سیزدهم به صنعت فضایی یک نگاه راهبردی است، گفت: رئیس‌جمهور به‌طور جدی پیگیر این مساله است و تاکنون ۲ جلسه شورای عالی فضایی تشکیل شده است.

وی همچنین در ادامه درباره افزایش ۳۰ درصدی سرعت اینترنت توسط اپراتور‌ها اظهار کرد: روز گذشته جلسه‌ای با حضور اپراتور‌ها برگزار شد که در این جلسه داشبوردی مبنی بر کنترل سرعت رونمایی شد.

زارع‌پور تاکید کرد: شرط افزایش ۳۰ درصدی سرعت اینترنت به‌صدور پروانه اپراتور‌ها الحاق خواهد شد.

وزیر امور ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین از تمدید بسته هدیه اینترنت دولت تا پایان دهه فجر خبر داد و گفت: مردم می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند، این بسته را دریافت کنند.

برای داشتن ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل باید وارد لینک زیر شوید:

فعالسازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل 

 

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.