آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

فال روزانه فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی و پیش بینی آینده یک فرد و یک عمل خرافی و شبه علم است که از راه و روش های نهانی یا فراطبیعی صورت می گیرد. فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسی است.

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال روزانه فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ همراه شوید.

فال روزانه متولدین فروردین

احساس می کنید که در مردابی گیر افتاده اید. هی دست و پا می زنید اما بیشتر فرو می روید. لازم نیست از کسی کمک بگیرید، با کمی فکر کردن، بهترین راه حل به ذهن تان خواهد رسید کافی است بر اعصاب تان مسلط باشید. اگر مجرد هستید، پیشنهاد یکی از دوستان تان را برای دیدار با فردی بپذیرید. شاید در ابتدا جذب ظاهرش نشوید، اما اخلاق او پس از مدتی از این رو به آن رویتان خواهد کرد. متاهل ها نیز خبر خوبی خواهند شنید که تغییر بزرگی در زندگی شان ایجاد خواهد شد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

چند روزی ست که موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است آنقدر که روی رفتارتان هم تاثیر گذاشته است. بهتر است به جای دست و پا زدن کمی تمرکز کنید تا بهترین راه حل را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنید. در ارتباط با دیگران، حرف هایتان را نخورید و آنها را به زبان آورد تا دیگران نیز از آنچه درون شما می گذرد، آگاه شوند. هر چه بیشتر واقعیت خودتان را نشان دهید، بیشتر به نفع تان خواهد بود. اگر مجرد هستید، به زودی نشانه هایی از عشق در زندگی شما شکوفا می شود به طوری که انتظارش را ندارید. سعی کنید این فرصت را از دست ندهید.

فال روزانه متولدین خرداد

مدت هاست که می خواهید راز بزرگی که در سینه دارید را فاش کنید اما فرصت نشد. امروز زمان آن فرا می رسد و شما می توانید باری که بر دوش داشتید را زمین بگذارید. فقط دقت کنید که حرف هایتان را به چه کسی می زنید زیرا آدم های سودجوی زیادی در اطراف هستند که به راحتی می توانند سو استفاده کنند. به زودی یک فرصت شغلی خوبی برایتان فراهم می شود که بهتر است آن را از دست ندهید. اگر چه در ابتدا همه چیز برایتان سخت خواهد بود اما پیشرفتی که در زندگی خواهید داشت انگیزه لازم را به شما می دهد.

فال روزانه متولدین تیر

منتظر خبری هستید، به زودی انتظارها به پایان می رسد و شما به مراد دلتان می رسید. فرد غریبه ای قصد کمک به شما را دارد اما شما مقاومت می کنید، بهتر است که به او این فرصت را بدهید تا خودی نشان دهد، شاید بتواند همقدم خوبی برایتان باشد. این روزها بیش از همیشه به ظاهر خود اهمیت دهید. دیگران در نگاه اول به ظاهر شما جذب می شوند، بنابراین قدم اول را درست بردارید. خبری از راه دور در راه است که تغییر بزرگی در روحیه تان ایجاد خواهد کرد.

فال روزانه متولدین مرداد

منتظر خبری هستید، به زودی انتظارها به پایان می رسد و شما به مراد دلتان می رسید. فرد غریبه ای قصد کمک به شما را دارد اما شما مقاومت می کنید، بهتر است که به او این فرصت را بدهید تا خودی نشان دهد، شاید بتواند همقدم خوبی برایتان باشد. این روزها بیش از همیشه به ظاهر خود اهمیت دهید. دیگران در نگاه اول به ظاهر شما جذب می شوند، بنابراین قدم اول را درست بردارید. خبری از راه دور در راه است که تغییر بزرگی در روحیه تان ایجاد خواهد کرد.

فال روزانه متولدین شهریور

فردی تحت هر شرایطی از شما حمایت می کند و این موضوع اعتماد به نفس تان را بالا برده است. اگر موقعیت فعلی خود را حفظ کنید، آرامش تان پایدار خواهد بود اما اگر پایتان را از محدودیت ها فراتر بگذارید، همه چیز دگرگون خواهد شد. بنابراین انتخاب با شماست، سعی کنید به اشتباه نروید. در کاری به مشکلی برخوردید اما نشسته اید و منتظر کمک هستید. حتی اگر کسی دست شما را بگیرد، باز هم این خودتان اید که باید برای مشکلات تان به دنبال راه حلی باشید.

فال روزانه متولدین مهر

فردی دوست دارید که مدام به شما دستور دهد اما این موضوع شما را می آزارد. بهتر است در این شرایط خیلی به خودتان سخت نگیرید. بدون هیچ استرسی به کار خودتان برسید تا همه چیز بر وفق مرادتان شود. پیشنهادی به شما شده که می خواهید ردش کنید، توصیه ما به شما این است که قبل از هر تصمیمی خوب در مورد آن با یک فرد باتجربه صحبت کنید. فرصت هایی که در حال حاضر در اختیار شما قرار می گیرد محدود است، بنابراین آنها را از دست ندهید.

فال روزانه متولدین آبان

پولی به دست تان رسیده که نمی دانید با آن چه کنید، بهتر است که هر چه سریع تر در مورد آن تصمیم بگیرید، در غیر این صورت از دست تان می رود، بی آنکه بدانید. شما انتخاب تان را کرده اید و به شدت در مورد آن مصمم اید به طوری که حرف دیگران را هم نشنیده می گیرید اما بد نیست که گزینه های دیگر را هم مرور کنید. شاید بهترین انتخاب را کرده باشید اما این را هم بدانید که هر چه اطلاعات شما بیشتر باشد، در مسیری که قدم می گذارید نیز موفق تر خواهید بود. خبر خوشی در مورد یکی از اعضای خانواده تان در راه است.

فال روزانه متولدین آذر

انتظار شما از دیگران بسیار زیاد است اما بدانید که هر کسی زندگی خودش را دارد و آزاد است تا راه خودش را انتخاب کند. بنابراین خیلی برای رسیدن به هدف تان پاپیچ نشوید. بهتر است مراقب زندگی خودتان باشید تا سرک کشیدن بر زندگی دیگران. به زودی فردی را ملاقات می کنید که مسیر زندگی تان را تغییر می دهد. بهتر است به او اعتماد کنید. گاهی سپردن مسئولیت هایتان به دست دیگری، می تواند سرعت پیشرفت شما را بالا ببرد، بنابراین نترسید و به دیگران این اجازه را بدهید.

فال روزانه متولدین دی

فردی جلو پای شما سنگی انداخته، شما نیز مدام به دنبال راه حلی برای آن هستید، از این رو به سختی می توانید روی کارهایتان تمرکز کنید. حتی اگر به آن موضوع فکر هم کنید، در حال حاضر کاری از دست تان بر نمی آید، بنابراین بهتر است که آن را فعلا رها کنید. این موضوع به طور خود به خودی برطرف خواهد شد. امروز حقیقتی برایتان روشن می شود که از شنیدن آن شوکه می شوید. نگران نباشید این تغییر اتفاقات خوش بیشتری را برای شما رقم خواهد زد.

فال روزانه متولدین بهمن

میان انتخاب دو نفر، یا در مورد کار یا رابطه عاطفی، گیر کرده اید. نمی دانید که به کدام جواب مثبت بدهید، بهتر است چند روز دیگر هم صبر کنید تا همه چیز برایتان روشن تر شود. به تازگی با فردی بدرفتاری می کنید اما دلیل آن را هم نمی دانید. بهتر است تا کنترل شما را به دست نگرفته، از همین حالا مهارش کنید. امروز زمان خوبی ست تا به بیرون از خانه بروید و به دنبال کارهای عقب افتاده تان باشید. هر چه انرژی دارید، برای اتمام آنها بگذارید تا باری که بر دوش تان است سبک تر شود، آنوقت راحت تر می توانید بر کارهای دیگر تمرکز کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

اگر چیزی در زندگی تان وجود دارد که آزارتان می دهد یا مانع پیشرفت تان می شود، همان حالا رهایش کنید وگرنه در آینده زندگی را به کام شما سخت تر خواهد کرد. کاری که امروز از دست تان برمی آید را انجام دهید زیرا در آینده فرصت برایش نخواهید داشت. سعی کنید که همه قدم هایتان را، به خصوص در ارتباط با دیگران، برنامه ریزی شده بردارید. به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد که آن را مدیون یکی از تلاش هایی که در گذشته کرده اید، هستید. به تلاش تان ادامه دهید تا به یکی از بزرگ ترین اهداف زندگی تان ختم شود.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.