آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

علت بستری شدن مستانه مهاجر همسر سابق پژمان بازغی در بیمارستان چیست؟

مستانه مهاجر کارگردان و تهیه کننده سنما و همسر سابق پژمان بازغی و مادر نفس می باشد که در بیمارستان بستری شده است، در اینجا علت بستری شدن مستانه مهاجر همسر سابق پژمان بازغی در بیمارستان را خواهیم خواند.

«مستانه مهاجر» کارگردان و تهیه‌کننده سینما به دلیل حمله قلبی در بیمارستان بستری شده است در ادامه مطلب علت بستری شدن مستانه مهاجر همسر سابق پژمان بازغی را بررسی خواهیم کرد.

کیوان کثیریان عضو انجمن منتقدان سینما و از نزدیکان و آَشنایان مستانه مهاجردرباره وضعیت این هنرمند به خبرنگارسینمایی ایرنا گفت: مستانه مهاجر به دلیل حمله قلبی در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه- در بخش آی‌سی‌یو دریکی از بیمارستان های تهران بستری شد.

وی افزود: من هنگام غروب به صورت تلفنی با او صحبت کردم و حالش خوب است؛ اما این موضوع به دلیل فشار عصبی بر او عارض شده است‌ و ممکن است فردا ( چهارشنبه) به بخش منتقل شود.

علت بستری شدن مستانه مهاجر همسر سابق پژمان بازغی در بیمارستان چیست؟

مستانه مهاجر مادر نفس بازغی نیز امروز درباره وضعیت سلامتی خود که باعث شده در بیمارستان بستری شود، بیان کرد: من دچار یک حمله قلبی شدم که به دلیل فشار (کاری) برایم اتفاق افتاد و الان خدا را شکر خوب هستم.

وی که در بیمارستان کسری بستری شده است، به خبرنگار مهر توضیح داد: پزشکان بیمارستان کسری مراقبم هستند و از کادر پزشکی این بیمارستان ممنونم. آن‌طور که پزشکان می‌گویند فردا می‌توانم مرخص شوم.

در حال حاضر فیلم سینمایی «جوجه تیغی» به کارگردانی مستانه مهاجر روی پرده سینماهاست.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.