آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

سریال بازی با مرگ چند قسمت است ؟ + اسامی بازیگران

سریال بازی با مرگ از سریال های کره ای پرطرفدار این روزها می باشد که در این مطلب با این سریال بیشتر آشنا خواهیم شد.

سریال کره ای بازی مرگ در سال ۲۰۲۳ منتشر شده است. با ما همراه باشید تا بیشتر با سریال Death’s Game آشنا شویم.

ژانر سریال کره ای بازی مرگ درام و فانتزی است. ها بیونگ هون (Ha Byung-hoon) کارگردانی این سریال را بر عهده داشته است. زمان پخش سریال کره ای بازی مرگ اولین بار در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳ برابر با ۲۴ آذر ۱۴۰۲ از TVING بود. از جمله بازیگران این سریال می‌توان سئو این گوک (Seo In-guk)، پارک سو دام (Park So-dam)، گو یون جونگ (Go Youn-jung)، کیم جی هون (Kim Ji-hoon) و یو این سو (Yoo In-soo) را نام برد. این سریال بر اساس یک webtoon با همین عنوان تولید شده است.

سریال بازی با مرگ چند قسمت است ؟

تعداد قسمت های سریال کره ای بازی مرگ ۸ اپیزود و مدت هر قسمت آن حدود ۱ ساعت است.

داستان سریال کره ای بازی مرگ

به طور خلاصه سریال بازی مرگ کره ای درباره یک شخصیت به اسم چوی یی جائه است که همه پول خود را از دست داده است و همچنین نامزدش او را ترک کرده است و به پایان دادن به زندگی خود فکر می‌کند. سپس شخصیت دیگری که مرگ نام دارد با او ملاقات می‌کند و می‌خواهد او را مجازات کند و روش او این است که مرگ را بارها و بارها از سیزده زندگی دیگر تجربه کند اما اگر او بتواند راهی برای زنده ماندن در آن‌ها ‌پیدا کند می‌تواند آن‌ها را زندگی کند.

سریال بازی با مرگ

اسامی بازیگران سریال بازی مرگ

سئو این گوک در نقش چوی یی جائه

سئو این گوک یک خواننده و بازیگر است که در تاریخ ۲۳ اکتبر ۱۹۸۷ برابر با ۱ آبان ۱۳۶۶ در کره جنوبی متولد شد. از جمله آثار سال‌های اخیر که او در آن‌ها بازی کرده است می‌توان سریال Doom At Your Service محصول سال ۲۰۲۱ و سریال Café Minamdang محصول سال ۲۰۲۲ را نام برد. سئو این گوک در سریال کره ای بازی مرگ در نقش کاراکتر چوی یی جائه (Choi Yi-jae) حضور داشته است.

سئو این گوک در نقش چوی یی جائه

پارک سو دام در نقش مرگ

پارک سو دام یک بازیگر اهل کره جنوبی است که در تاریخ ۸ سپتامبر ۱۹۹۱ برابر با ۱۷ شهریور ۱۳۷۰ در سئول (Seoul) متولد شد. او بیشتر برای ایفای نقش در فیلم Parasite محصول سال ۲۰۱۹ که جایزه اسکار، بفتا، گلدن گلوب و نخل طلایی دریافت کرده بود شناخته شده است. پارک سو دام در سریال Death’s Game ایفای نقش کاراکتر مرگ (Death) را بر عهده داشته است.

پارک سو دام در نقش مرگ

گو یون جونگ در نقش لی جی سو

گو یون جونگ یک بازیگر اهل کره جنوبی است که در تاریخ ۲۲ آوریل ۱۹۹۶ برابر با ۳ اردیبهشت ۱۳۷۵ در سئول متولد شد. از جمله سریال‌های معروف سال‌های اخیر که او در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است می‌توان سریال Sweet Home و سریال Moving را نام برد. گو یون جونگ در سریال کره ای بازی مرگ در نقش کاراکتر لی جی سو (Lee Ji-su) بازی کرده است.

گو یون جونگ در نقش لی جی سو

کیم جی هون در نقش پارک تائه وو

کیم جی هون یک بازیگر است که در تاریخ ۹ می ۱۹۸۱ برابر با ۱۹ اردیبهشت ۱۳۶۰ در سئول متولد شد. از جمله آثاری که او در آن‌ها بازی کرده است می‌توان سریال Flower of Evil محصول سال ۲۰۲۰ و سریال Love to Hate You محصول سال ۲۰۲۳ را نام برد. کیم جی هون در سریال Death’s Game به ایفای نقش کاراکتر پارک تائه وو (Park Tae-woo) پرداخته است.

کیم جی هون در نقش پارک تائه وو

یو این سو در نقش لی جین سانگ

یو این سو یک بازیگر اهل کره جنوبی است که در تاریخ ۲۵ مارس ۱۹۹۸ برابر با ۵ فروردین ۱۳۷۷ متولد شد. از جمله سریال‌های معروف چند سال اخیر که او در آن‌ها حضور داشته است می‌توان سریال All of Us Are Dead محصول سال ۲۰۲۲ را نام برد. یو این سو در سریال بازی مرگ کره‌ای در نقش کاراکتر لی جین سانگ (Lee Jin-sang) بازی کرده است.

یو این سو در نقش لی جین سانگ

نقد سریال Death’s Game و نمرات آن

در این بخش از مقاله به بررسی نمرات سریال Death’s Game و نقدهای آن می‌پردازیم. این سریال در سایت‌ معروف فیلم و سریال آی‌ام‌دی‌بی نمره ۹.۱ از ۱۰ را از تعداد کمی از کاربران آن و در سایت مای دراما لیست نمره ۸.۸ از ۱۰ را دریافت کرده است. بعضی از مخاطبان سریال کره ای بازی مرگ که نمرات بالا به آن داده‌اند داستان و شخصیت‌های آن را تحسین کرده‌اند و بیان کرده‌اند که این سریال مانند بعضی از درام‌های دیگر دارای داستان‌های تکراری نیست و با وجود فانتزی بودن به موضوع‌های جدی می‌پردازد.

بعضی از بینندگان که نمرات کمی به آن داده‌اند بیان کرده‌اند که به دلیل تعداد قسمت‌های کم این سریال بعضی از بخش‌های آن با سرعت زیادی پیش رفته است. برخی دیگر نیز از داستان این سریال خوششان نیامده است و نمرات کمی به آن داده‌اند. می‌توانید به سایت My Drama List مراجعه کنید و نقدهای بیشتری در مورد سریال کره ای بازی مرگ مطالعه کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.