آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

ستاره عربی در راه باشگاه پرسپولیس!

مهاجم مشهور عربی و گلزن قهار بازی‌های آسیایی مخصوصا در مقابل تیم های ایرانی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از فصلی پر فراز و نشیب در شرایطی قهرمان بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر شد که این باشگاه اکنون روزهای پر تب و تاب و پر حاشیه‌ای را دنبال می‌کند

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از فصلی پر فراز و نشیب در شرایطی قهرمان بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر شد که این باشگاه اکنون روزهای پر تب و تاب و پر حاشیه‌ای را دنبال می‌کند

عمر السوما، ستاره سوری تیم فوتبال العربی، فصل گذشته عملکرد قابل توجهی در لیگ ستارگان قطر داشت و موفق شد ۱۷ گل در این مسابقات به ثمر برساند و به مهم‌ترین بازیکن تیمش تبدیل شود.

در فضای مجازی از پرسپولیس به عنوان مشتری این مهاجم توانا یاد می‌شود.

عمر السوما مهاجم ۳۵ ساله باشگاه العربی قطر مورد توجه سرخ‌پوشان قرار گرفته است و باشگاه پرسپولیس در حال بررسی شرایط این مهاجم است.

گفتنی است این مهاجم نام آشنا برای فوتبال دوستان ایران با لباس الاهلی عربستان در مقاطع مختلف مقابل تیم‌های ایرانی قرار گرفته و موفق شده دروازه تیم‌هایی چون پرسپولیس، استقلال و سپاهان را باز کند.

باشگاه پرسپولیس پس از انتخاب خوان کارلوس گاریدو به عنوان سرمربی جدید، به دنبال تقویت خط حمله خود است و در همین راستا، عمر السوما، مهاجم ۳۵ ساله تیم ملی سوریه و باشگاه العربی قطر، را مورد توجه قرار داده است.

عمر السوما در حال حاضر با انگیزه بالایی تمرینات پیش‌فصل خود را در العربی و زیر نظر یونس علی دنبال می‌کند و امیدوار است یک فصل درخشان دیگر در پیش داشته باشد.

روزنامه الرایه قطر امروز اعلام کرد که عمر السوما در پنجره نقل و انتقالاتی جاری با پیشنهادهای مختلفی روبرو شده که در این بین جدی‌ترین پیشنهادات او از باشگاه احد عربستان و همچنین یک باشگاه حاضر در لیگ برتر ایران بوده است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.