آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

ساعت پخش و تکرار برنامه بگو بخند از شبکه نسیم و نحوه شرکت در این برنامه

اگر همچنان موفق به تماشای برنامه بگو بخند نشده اید در این مطلب با ساعت پخش و تکرار برنامه بگو بخند از شبکه نسیم همراه شما هستیم.

اولین قسمت از فصل دوم برنامه «بگو بخند»، پنج شنبه ۳۰ آذر همزمان با شب یلدا، ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش شد. با ساعت پخش و تکرار برنامه بگو بخند در این مطلب همراه شما هستیم. با ما همراه باشید.

تهیه کننده برنامه «بگو بخند» در گفتگو با شبکه خبر در بخشی از سخنانش درباره نحو برنامه بگو بخند گفت: افتتاحیه فصل دوم «بگو بخند» با ویژه برنامه‌های شب یلداست. در این شب دو قسمت ویژه داریم در خدمت هنرمندان مختلف در حوزه‌های سرگرمی هستیم، هم بازیگران، هم خواننده‌ها و هم ورزشکارها.

در بخش دیگر درخدمت داور‌های خود برنامه هستیم که به نوعی معرفی داور‌های جدید این فصل است و درباره خود برنامه با داور‌ها حرف گفتگو می‌کنیم.

حسینی افزود: برنامه اصلی و روتین از سه شنبه هفته آینده ساعت ۲۳:۳۰ شروع می‌شود و چهار شب در هفته مسابقه و خارج از مسابقه، بخشی جدیدی که در فصل دوم اضافه شده است پخش می‌شود.

وی درباره تغییرات فصل دوم گفت: در فصل اول برنامه، ساختار برنامه شبیه مسابقه‌های استعدادیابی بود، استعدادیابی در حوزه طنز، در فصل دوم در کنار این استعدادیابی، بخش‌های دیگر به برنامه اضافه شده است و علت اضافه شدن این بخش‌ها گسترش خانواده «بگو بخند» است.

وی گفت: ما ظرفیتی در فصل اول داشتیم بچه‌های که شرکت کننده بودند و در برنامه حضور داشتند، در این فصل از ظرفیت این عزیزان استفاده کردیم، در این فصل در خدمت این عزیزان هستیم با عنوان بازیگرانی ثابت برنامه که بخش‌های نمایشی و مسابقه اجرا می‌کنند.

در کنار این‌ها یک بخش گفتگو هم به برنامه اضافه کردیم ایده اصلی برنامه چه در مسابقه چه در خارج از مسابقه این است که ما یک مسابقه هستیم مسابقه آدم‌های خنده دار که یک ورودی دارد این برنامه که ورودیش مسابقه است، اول داوری می‌شود بعد وارد این برنامه می‌شود.

ساعت پخش و تکرار برنامه بگو بخند از شبکه نسیم

حسینی افزود: محتوای اصلی که در این برنامه پیگیری می‌کنیم نشر خنده و خوبی است و اساس بر این است که چکار کنیم که بگو بخند داشته باشیم­ و­با روی باز با مردم ارتباط برقرار کنیم.

وی درباره مهمانان برنامه گفت: در بخش گفتگو براساس همان فضای محتوای که داریم معتقدیم کسی وارد برنامه شود که لبخندسازی کرده است برای مخاطب و شامل افرادی می‌شود که در حوزه طنز و سرگرمی فعالیت داشته است.

درباره انتخاب داوران هم گفت: ترکیبی از فصل گذشته داشتیم دو نفر از فصل قبلی در این فصل هم هستند، مجری اقای رواست که در فصل قبل هم بود. در این فصل آقای خمسه که از کمدین‌ها مطرح سینماست اضافه شده است. آقای عباسی در فصل اول که در پشت صحنه بود در این فصل به عنوان داور حضور دارد.

وی همچنین گفت:­برنامه «بگو بخند» ۵۰ قسمت است و تا اوایل ماه رمضان هم ادامه دارد.

زمان پخش دقیق بگو بخند

سری جدید «بگو بخند» به کارگردانی شهاب عباسی، پس از پخش ویژه برنامه شب یلدا، پخش هفتگی خود را از یکشنبه (۱۰دی ماه) ساعت ۲۱:۳۰ آغاز می‌کند.

برنامه «بگو بخند» با اجرای عبدالله روا و با داوری نعیمه نظام دوست، علیرضا خمسه، شهرام شکیبا و شهاب عباسی در عرصه موسیقی، تئاتر، استنداپ و شعر یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ و تکرار آن فردای همان روز ساعات ۴ بامداد و ۱۵:۳۰ به تهیه‌کنندگی سید احسان حسینی از شبکه نسیم پخش می‌شود.

«بگو بخند» دو شب با اجرای شرکت‌کنندگان و دو شب دیگر با حضور مهمانان پیش خواهد رفت و آیتم های نمایشی، مسابقه و بازی‌هایی میان بازیگران ثابت برنامه و شرکت کنندگان این فصل و فصل پیشین خواهد داشت.

نحوه شرکت در برنامه بگو بخند

برای حضور در مسابقه بگو بخند به عنوان تماشاگر نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۳۰۰۰۰۵۲ ارسال کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.