آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال ناگهانی از شبکه تماشا

با اتمام سریال باتلاق سریال ناگهانی جایگزین آن خواهد شد، در اینجا با زمان پخش و تکرار سریال ناگهانی از شبکه تماشا و جزئیات ساخت این سریال آشنا خواهیم شد.

سریال «ناگهانی» محصول سال ۲۰۲۱ می باشد که در ژانر جنایی ساخته شده است و در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل با گویندگی ۳۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم دوبله شده است، در ادامه این مطلب تعداد قسمت‌های سریال ناگهانی و زمان پخش و تکرار آن از شبکه تماشا را بررسی خواهیم کرد.  با ما همراه باشید.

اسامی دوبلورهای سریال ناگهانی

مدیر دوبله این سریال رزیتا یاراحمدی است. بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، رضا الماسی، دانیال الیاسی، ناهید امیریان، فاطمه برزویی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، فریناز ثریا، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، مونا خجسته، شیرین روستایی، نفیسه زاجکانیها، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، زهرا سوهانی، ابوالفضل شاه بهرامی، مینا شجاع، زهره شکوفنده، خشایار شمشیرگران، محمد صادقیان، مهسا عرفانی، پویا فهیمی، شروین قطعه ای، حسن کاخی، اسفندیار مهرتاش، مریم مهماندوست، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، علیرضا ناصحی، حسین نورعلی، آزیتا یاراحمدی و رزیتا یاراحمدی این اثر را دوبله کرده‌اند.

زمان پخش و تکرار سریال ناگهانی از شبکه تماشا

خلاصه داستان سریال ناگهانی

در خلاصه این سریال در گونه جنایی، درام و رازآمیز آمده است: کشور دانمارک شرکت‌های بزرگی برای صید بی رحمانه نهنگ دارد. یکی از فعالان محیط زیست کشته می شود. بعد از مرگ او پدرش که یک خبرنگار سیاسی است، پیگیر ماجرا می شود و … .

این سریال معمایی جنایی از اسکاندیناوی، نامزد بهترین سریال سال در جوایز تلویزیونی ایسلند شد و در جشنواره تلویزیونی مونت کارلو جایزه ویژه هیأت داوران و جایزه بهترین هنرپیشه مرد را از آن خود کرد.

این سریال که در آن مشکلات و فعالیت‌های محیط‌ زیستی دستمایه‌ی خلق داستان قرار گرفته، ضمن سرگرم کردن مخاطب، نشان می دهد که شرکت های اروپایی چگونه محیط زیست را قربانی منافع خود کرده اند.

تعداد قسمت‌های سریال ناگهانی

این سریال در شش قسمت  ساخته شده است و محصول آلمان، دانمارک و ایسلند در سال ۲۰۲۱ می باشد که اولین بار در کشور ما از شبکه سه سیما پخش شده است.

زمان پخش و تکرار سریال ناگهانی از شبکه تماشا

سریال ناگهانی مجددا از شبکه تماشا منتشر خواهد شد، این سریال از روز ۲۵ اردیبهشت در ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن شبکه تماشا خواهد رفت و جایگزین سریال پاکستانی باتلاق خواهد شد، تکرار سریال ناگهانی نیز فردای همان روز در ساعات ۳:۳۰ ، ۹:۳۰ و ۱۶:۳۰ بازپخش خواهد شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.