آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال عملیات ۱۲۵ از شبکه آی فیلم

سریال عملیات ۱۲۵ مربوط به عملیات نجات آتش نشان های عزیز می باشد، این سریال مجددا از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد، در اینجا با زمان پخش و تکرار سریال عملیات ۱۲۵ از شبکه آی فیلم آشنا خواهیم شد.

فصل اول سریال عملیات ۱۲۵ به کارگردانی بهروز افخمی و راما قویدل محصول سال ۱۳۸۷ می باشد، این سریال در ژانراجتماعی، حادثه ای می باشد که برای اولین بار از شبکه تهران به نمایش در آمد و بخاطر داستان و هیجانی که داشت مورد استقبال فراوانی قرار گرفت به طوریکه ساخت آن تا سه فصل ادامه پیدا کرد، در حال حاضر این سریال مجددا از شبکه آی فیلم به نمایش در خواهد آمد، در ادامه این مطلب با ساعت پخش و تکرار سریال عملیات ۱۲۵ از شبکه آی فیلم آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

زمان پخش و تکرار سریال عملیات ۱۲۵ از شبکه آی فیلم

سریال عملیات ۱۲۵ در ژانر اجتماعی، حادثه ای می باشد که از چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳ در ساعت ۱۸ جایگزین سریال شرم خواهد شد، این سریال هر روز راس ساعت ۱۸ پخش و در فردای همان روز در ساعات ۲ بامداد و ۱۰ صبح بازپخش خواهد شد.

زمان پخش و تکرار سریال عملیات ۱۲۵ از شبکه آی فیلم

کارگردان سریال عملیات ۱۲۵

فصل اول سریال عملیات ۱۲۵ سریالی با دو کارگردان می باشد، در این سریال سکانس‌های غیراکشن و پلان‌های عبوری که جلوی دوربین رفته است توسط راما قویدل و سکانس های اکشن سریال عملیات ۱۲۵ توسط بهروز افخمی کارگردانی شده است.

راما قویدل

راما قویدل متولد ۲ فروردین سال ۱۳۵۵ در تهران است، ایشان فرزند مرحوم امیر قویدل کارگردان کشورمان می باشند و البته همسر مهسا کرامتی (بازیگر) . از آخرین کارهای او سریال‌های ایلدا و بی نشان می باشد.

بهروز افخمی

بهروز افخمی متولد ۴ آبان ۱۳۳۵ در تهران می باشد. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ تدوین از مدرسه عالی تلویزیون و سینما است. بهروز افخمی متاهل و همسر مرجان شیر محمدی (بازیگر) می باشد که هر دوی این دو نفر ازدواج دومشان می باشد، فرزندشان آهیل افخمی ثمره ازدواجشان می باشد، علیرضا افخمی (کارگردان) نیز برادر وی باشد. از آخرین کارهای بهروز افخمی سریال رعد و برق و فیلم سینمایی صبح اعدام اشاره کرد، که بخاطر این فیلم برنده سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی از چهل و دومین دوره جشنواره فیلم فجر نیز شده است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.