آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار سریال روزی روزگاری برادر از شبکه سه + اسامی بازیگران سریال روزی روزگاری برادر

سریال روزی روزگاری برادر به کارگردانی محمدرضا آهنج به مناسبت دهه کرامت از شبکه سه سیما پخش خواهد شد، در اینجا با زمان پخش و تکرار سریال روزی روزگاری برادر از شبکه سه و اسامی بازیگران سریال روزی روزگاری برادر آشنا خواهیم شد.

سریال روزی روزگاری برادر سریالی مناسبتی با مشارکت آستان قدس رضوی برای دهه کرامت می باشد که تحقیق درباره این سریال چیزی حدود ۵ سال و نوشتنش ۷ ماه توسط یزدان محمدکاظمی طول کشیده است، این سریال از روز جمعه ۲۱ اردیبهشت از شبکه سه سیما به نمایش گذاشته خواهد شد. در ادامه این مطلب با زمان پخش و تکرار سریال روزی روزگاری برادر از شبکه سه و اسامی بازیگران سریال روزی روزگاری برادر آشنا خواهیم شد.

زمان پخش و تکرار سریال روزی روزگاری برادر از شبکه سه

سریال روزی روزگاری برادر از روز جمعه ۲۱ اردیبهشت و در ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه سوم پخش خواهد شد. این سریال در ساعت ۲ بامداد نیز بازپخش می شود.

خلاصه داستان سریال روزی روزگاری برادر

سجاد اسدی تهیه‌کننده سریال «روزی روزگاری برادر» درباره داستان سریال روزی روزگاری برادر اینطور عنوان کرده است که این سریال درباره شهدای مفقودالاثر هشت سال دفاع مقدس و عنایت حضرت رضا(ع) پیرامون آنهاست. شخصیت اصلی سریال، دکتر تدین، برادر یکی از فرماندهان جنگ است که سالهاست مفقودالاثر بوده و از آنجا که پشت سر این فرمانده حرف و حدیث‌های زیادی وجود دارد، دکتر نام فامیلی خود را تغییر داده است. تدین که دکترای ژنتیک دارد در آستانه مهاجرت باخبر می‌شود که انگشتری متعلق به برادرش توسط کمیته مفقودین پیدا شده و او به خاطر این که هویت خانوادگی خود را بفهمد از مهاجرت صرف نظر کرده و پیگیر انگشتر می‌شود…

زمان پخش سریال روزی روزگاری برادر از شبکه سه + اسامی بازیگران سریال روزی روزگاری برادر

اسامی بازیگران سریال «روزی روزگاری برادر»

علیرضا جلالی‌تبار

آشا محرابی

علی اوسیوند

محمد صادقی

رحیم نوروزی

سیروس همتی

شیرین آقاکاشی

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.