آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش برنامه حسینیه معلی در ماه محرم ۱۴۰۳ و نحوه شرکت در برنامه حسینیه معلی

حسینیه معلی برنامه ای مناسبتی مذهبی می باشد که چندین سال است در ایام محرم و سال قبل نیز در اعیاد شعبانیه از شبکه سوم سیما برگزار شده است در اینجا با زمان پخش برنامه حسینیه معلی در ماه محرم ۱۴۰۳ و نحوه شرکت در برنامه حسینیه معلی آشنا خواهیم شد.

«حسینیه معلی» برنامه‌ای است که مصادف با اولین شب از شب‌های عزاداری ماه محرم با حضور مداحان، پیشکسوتان و پیرغلامان هیئت‌های مذهبی کشور روی آنتن شبکه سه سیما رفت. نکته جالب توجه با پخش ۷ روزه این برنامه در تلوبیون آماری بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار بازدید ثبت شد.

مجری برنامه حسینیه معلی

حالا بعد از تجربه متفاوت در ماه شعبان به سراغ فصل جدیدی با فضای محرم می‌رود. در این سری همچنان نجم‌الدین شریعتی اجرای برنامه را برعهده دارد و سعید ستودگان تهیه‌کننده «حسینیه معلی» از او به عنوان مجری برنامه یاد می‌کند. همچنین قرار است در میز ذاکران (مداحان) تغییراتی اتفاق بیفتد که هنوز قطعی نشده‌اند.

از این دست تغییرات تاکنون بسیار اتفاق افتاده است. همچنان که «حسینیه معلی» برای اولین بار با سعید حدادیان، سیدمجید بنی‌فاطمه، محمد صمیمی و مهدی رسولی از مداحان و شاعران اهل‌بیت(ع) روی آنتن رفت؛ اما «حسینیه معلی» رفته رفته با تغییر ترکیب میزبانان و اضافه شدن حاج احمد واعظی و عبدالرضا هلالی و همچنین حجت‌الاسلام مصطفی کرمی حال‌وهوایی دیگر پیدا کرد.

همین‌طور در ادامه و آخرین فصل پخش شده این برنامه تلویزیونی، پای سیدرضا نریمانی و نذار قطری هم به این برنامه باز شد. سیدمجید بنی‌فاطمه و میثم مطیعی که در فصل گذشته حضور داشتند.

حامد سلطانی اولین مجری این برنامه بود و در فصل‌های بعدی جای خودش را به احمد اکبرنژاد داد و نهایتاً در فصل گذشته نجم‌الدین شریعتی این مسئولیت را برعهده گرفت. ترکیب میزبانان برنامه هم تغییر کرد و جالب توجه بود. مهدی رسولی که از اولین روزهای «حسینیه معلی» کنار این برنامه بود کماکان به حضور خود ادامه داد؛ سیدمجید بنی‌فاطمه دوباره برگشت و عبدالرضا هلالی از فصل گذشته باقی ماند اما این بار میثم مطیعی به «حسینیه معلی» آمد و حضور او در این ترکیب اتفاقاتی جالب را رقم زد.

زمان پخش برنامه حسینیه معلی در ماه محرم ۱۴۰۳ و نحوه شرکت در برنامه حسینیه معلی

برنامه حسینیه معلی چند قسمت است؟

فصل جدید که با فضای محرم و متفاوت از گذشته در حال آماده‌سازی است با یک حسینیه وسیع‌تر و بزرگتری خودش را مهیای آنتن شبکه سه سیما خواهد کرد. این فصل ۱۳ قسمتی خواهد بود و در همان دکور فصل شعبانیه این برنامه تلویزیونی فیلمبرداری انجام خواهد شد.

نحوه شرکت در برنامه حسینیه معلی

با اعلام رسمی شروع تولید برنامه، گروه «حسینیه معلی» فراخوانی نیز اعلام کرده‌اند مستمعین علاقه‌مند برنامه می‌توانند با ثبت‌نام در این برنامه شرکت کنند. (این افراد می‌توانند از طریق سامانه پیامکی یا سایت اقدام به ثبت‌نام کنند. ارسال عدد۱ به ۱۰۰۰۵۱۴۴ از طریق سامانه پیامکی و سایت Moallatv3.com ثبت‌نام کنند.)

فصل جدید محرمی «حسینیه معلی» میهمانان بین‌المللی گسترده‌تری نسبت به فصل شعبانیه خواهد داشت که به عنوان تجربه متفاوتی برای برنامه‌های مذهبی تلویزیون به شمار می‌رود. همچنین گروه‌های شرکت‌کننده برنامه هم از اقصی نقاط دنیا حضور پیدا می‌کنند که در نوع خودش جالب خواهد بود.

همچنان که شیخ زکزاکی یکی از شگفتانه‌های فصل شعبانیه «حسینیه معلی» بود ظاهرا از این دست میهمانان و شگفتانه‌ها در فصل محرمی هم تدارک دیده شده است.

زمان پخش برنامه حسینیه معلی

فصل جدید «حسینیه معلی» از ابتدا تا سیزدهم محرم ۱۴۴۶ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

«حسینیه معلی» قرار است از ۱۶ تیرماه همزمان با شبِ اول محرم این برنامه به شبکه سه سیما برسد و به مدت ۱۳ شب روی آنتن باشد.

این برنامه تلویزیونی از ساعت ۲۲:۲۰ و تکرار آن ۱۵ روی آنتن شبکه سه خواهد بود و ساعت ۱ بامداد و ۱۷ عصر هم از شبکه قرآن بازپخش می‌‌شود.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.