آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

زمان پخش و تکرار فصل سوم سرزمین مادری از شبکه سه و تلوبیون

پخش سریال سرزمین مادری که با وقفه ای طولانی همراه شد بالاخره فصل سومش به روی آنتن خواهد رفت در اینجا با زمان پخش و تکرار فصل سوم سرزمین مادری از شبکه سه و تلوبیون آشنا خواهید شد.

فصل سوم مجموعه «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی، نویسندگی علیرضا طالب‌زاده و تهیه‌کنندگی محمد مسعود به زودی از شبکه سه سیما پخش می‌شود. سرزمین مادری داستانش را در سه دوره تاریخی و در سه فصل روایت می‌کند. سریالی که تاریخ را با فیلمنامه‌ای درخشان به تصویر می‌کشد و در خلال جذابیت وقایع، تاریخ معاصر ایران نیز کاملا در خاطر بینندگان سریال باقی می‌گذارد و بیننده را به این نتیجه می‌رساند که فرهنگ و آداب ایرانی، ریشه‌هایی عمیق در گذشته‌های دور این سرزمین دارد.

پخش فصل سوم مجموعه نمایشی «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی، نویسندگی علیرضا طالب‌زاده و تهیه‌کنندگی محمد مسعود به زودی از شبکه سه سیما آغاز می‌شود. در فصل سوم «سرزمین مادری»، زمان وقوع اتفاقات سریال به سال‌های ۵۶ و ۵۷ می‌رسد و داستان وارد مرحله میانسالی رهی می‌شود و به همین جهت آرش مجیدی جایگزین شهاب حسینی که بازیگر نقش دوره جوانی این شخصیت است می‌شود.

شهاب حسینی نیز در فصل دوم جایگزین علی شادمان بازیگر نقش دوران کودکی رهی شده بود.

علاوه بر مجیدی بازیگران دیگری همچون کوروش سلیمانی (در نقش سید حشمت)، سعید راد، گلچهره سجادیه، بابک حمیدیان، مهران رجبی، حسین مهری، مجید سعیدی، حسین عابدینی و لیلا برخورداری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پیش از این کمال تبریزی کارگردان این سریال به پخش فصل  دوم سرزمین مادری با تدوین بد اعتراض کرده بود،‌ همین اتفاق باعث شد تا فصل بعدی این سریال با تاخیر پخش شود.

 زمان دقیق پخش فصل سوم سرزمین مادری از شبکه سه و تلوبیون

زمان دقیق پخش فصل سوم سرزمین مادری از شبکه سه و تلوبیون

فصل سوم سریال سرزمین مادری در ۲۶ قسمت از ۱۷ تیر هر روز در ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما و تلوبیون پخش می‌شود.

تکرار سریال سرزمین مادری

سریال سرزمین مادری هر روز در ساعات ۱:۳۰، ۱۰، ۱۴:۱۰ بازپخش می شود.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.