آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

جایگزین سریال دوپینگ از شبکه آی فیلم چه سریالی پخش خواهد شد؟

سریال دوپینگ به زودی به پایان خواهد رسید و جایگزین آن یک سریال کمدی جذاب و نوستالژی پخش خواهد شد که با دیدن آن خاطرات زمان پخش سریال برایتان زنده خواهد شد، در اینجا با جایگزین سریال دوپینگ آشنا خواهیم شد.

سریال دوپینگ از ساخته های رضا مقصودی می باشد، در ادامه این مطلب خواهیم خواند که قسمت آخر سریال دوپینگ چه روزی پخش می شود و جایگزین سریال دوپینگ چه سریالی خواهد بود؟ با ما همراه باشید.

قسمت آخر سریال دوپینگ کی پخش می شود؟

سریال دوپینگ که داستانش درباره بچه دار شدن دو همسایه در یک شب می باشد که با شیر خوردن یکی از بچه‌ها و شیر نخوردن دیگری آغاز می شود، قسمت پایانی سریال دوپینگ در روز چهارشنبه ۲ خرداد ماه در ساعت ۱۹ به نمایش در خواهد آمد، اگر در این روز و این ساعت موفق به دیدن این قسمت نشدید فردای همان روز در ساعات ۳ بامداد و ۱۱ قبل از ظهر تکرار آن پخش خواهد شد و شما می توانید بازپخش قسمت آخر سریال دوپینگ را ببینید.

جایگزین سریال دوپینگ از شبکه آی فیلم چه سریالی پخش خواهد شد؟

جایگزین سریال دوپینگ چه سریالی خواهد بود؟

با اتمام سریال دوپینگ، سریال کمدی هتل پیاده رو محصول سال ۱۳۷۸ جایگزین آن خواهد شد، این سریال در در نوروز ۱۳۷۸ از شبکه یک سیما پخش شده، سریال هتل پیاده رو از ساخته های بهمن زرین پور و تهیه کنندگی بهروز خوش‌رزم و شهرزاد مهدوی می باشد ، سریال هتل پیاده رو از روز پنجشنبه ۳ خرداد ماه به روی آنتن شبکه آی فیلم خواهد رفت.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.