آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

تعطیلی مدارس استان تهران فردا شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳

عضو هیئت بازرسی استان تهران در خصوص فعالیت مدارس تهران در روز شنبه ۲۲ اردیبهشت توضیحاتی ارائه داد.

در این خبر از صفحه فردا به توضیحاتی درباره تعطیلی مدارس استان تهران فردا شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ پرداخته شده است.

عضو هیئت بازرسی استان تهران گفت: با توجه به اینکه انتخابات در استان تهران به صورت الکترونیک برگزار می‌شود، به نظر می‌رسد تا حدود دو ساعت پس از انتخابات نتایج اعلام شود.

وی ادامه داد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در اول صبح فردا (۲۲ اردیبهشت) مشکلی برای حضور در مدارس و ادارات وجود نخواهد داشت.

رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: کار شمارش آرا به صورت الکترونیک و در سریعترین زمان انجام می‌شود لذا مدارس این استان فردا شنبه ۲۲ اردیبهشت قطعا باز است.

سیدعباس جوهری روز جمعه در ستاد انتخابات استان تهران اعلام کرد: امر انتخابات در دور دوم از ساعت هشت صبح شروع شده و بنابر صلاحدید و پیشنهاد به وزارت کشور تا ساعت ۲۰ امشب نیز تمدید شده است.

وی با بیان اینکه به محض اتمام انتخابات، کار تجمیع و شمارش آرا آغاز می‌شود، افزود: انتخابات این مرحله در حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس به صورت کاملا الکترونیکی برگزار شده و این امر به شمارش سریع و اعلام نتایج در کوتاهترین زمان کمک می‌کند.

جوهری از مردم درخواست کرد: حضور خود در صندوق‌ها را به ساعات پایانی موکول نکنند و در دو ساعت مانده تا زمان برگزاری به شعب اخذ رای با همراه داشتن کارت ملی یا یکی از مدارک هویتی (شناسنامه، گذرنامه، گواهینامه و یا کارت پایان خدمت) مراجعه و در انتخابات شرکت کنند.

رییس ستاد انتخابات استان تهران ادامه داد: اگر مردم تخلفی در شعب مشاهده کردند، می‌توانند، از طریق شماره تلفن ۴۵۵۰۰ نکات را به مجموعه بازرسی ستاد انتخابات استان منتقل کنند، تا پیگیری شود.

دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امروز جمعه ۲۱ اسفند به شکل همزمان در برخی استان‌های کشور از جمله حوزه انتخابیه تهران و ورامین برگزار می‌شود.

حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس دارای ۳۰ نماینده در مجلس شورای اسلامی است که در مرحله اول ۱۴ نماینده با رای مردم برگزیده شدند و ۱۶ نماینده دیگر نیز از میان ۳۲ کاندیدای راه یافته به مرحله دوم با رای مردم انتخاب خواهند شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.