آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

تبریک متفاوت عایشه گل به مادرش به مناسبت روز جهانی مادر + عکس

عایشه گل جوشکن بازیگر و خواننده محبوب ترکیه که در فیلم های ایرانی مطرب و ساخت ایران بازی کرده عکس زیبایی در کنار مادرش منتشر کرد که بسیار جلب توجه کرد.

عایشه گل جوشکن بازیگر و خواننده ترکیه ای که در فیلم های ایرانی مطرب و ساخت ایران ۳ بازی کرده و طرفداران زیادی را در کشورمان دارد، به مناسبت روز جهانی مادر قاب زیبایی از خود و مادر محجبه اش منتشر نمود که مورد توجه قرار گرفت و سادگی و نچرال بودن هنرمند ترکیه ای در این تصویر سوژه رسانه ها شد. در ادامه این بخش عکس زیبای عایشه گل جوشکن و مادرش را مشاهده خواهید کرد.

تبریک روز جهانی مادر

عایشه گل جوشکن بازیگر و خواننده محبوب ترک در روز مادر عکس بدون روتوش و فیلتری از خود و مادر با حجابش منتشر نمود و عاشقانه برای مادرش نوشت:

Annem annem beni şefkatinle, merhametinle, sevginle bugünlere getirdin canım annem, anneler günün kutlu olsun. Seni seviyorum

روز مادر مبارک، مادر عزیزم، تو مرا با مهر و رحمت و محبت خود به این روز رساندی. دوستت دارم.

تبریک روز جهانی مادر عایشه گل به مادرش + عکس

مختصر بیوگرافی عایشه گل جوشکن و همسرش

عایشه گل جوشکن خواننده و بازیگر متولد ۱۷ ژوئن ۱۹۸۵ در ترکیه است. پدرش روزنامه نگار و نوازنده سازهای بادی همچون نی و مادرش معلم نقاشی است، متاهل بوده و با رضا اورمان (Riza Orman) کارآفرین فعال در عرصه اخذ ویزا و خرید ملک و سرمایه گذاری ایرانیان در ترکیه ازدواج کرده و یک فرزند دختر دارد. همسرعایشه‌گل نوازندهٔ پیانو و از آذری‌های ایران است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.