آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

بیوگرافی هیآپ بیرون سریال جومونگ ۲ + عکس همراه با پسرش

در این مطلب از صفحه فردا به معرفی بانو هی آپ سریال جومونگ بازیگر کره ای پرداخته ایم.

بانو هی آپ سریال جومونگ جالب است بدانید اوه یون آه بازیگر کره ای است که کاراکتر هی آپ در سریال بادها را بازی می کند.

بیوگرافی هیآپ بیرون سریال جومونگ ۲ در زیر از نظرتان می گذرد.

نام و نام خانوادگی : اوه یون آه
سال تولد: ۱۹۸۰ (۱۳۶۱)
محل تولد: اولسان، کره جنوبی
حرفه: بازیگری
سال های فعالیت: از سال ۲۰۰۳ تا کنون
همسر: سونگ مدیر یک موسسه بازرگانی
فرزندان: یک فرزند
قد : ۱۷۲
وزن : ۴۹

بانو هیآپ سریال جومونگ3

اوه یون آه بازیگر کره ای در ۲۱ نوامبر ۱۹۸۰ در کره جنوبی متولد شد. او با شروع کار در زمینه مدلینگ و با بازی در سریال “درون طوفان” (۲۰۰۴)، وارد دنیای بازیگری شد. در سال ۲۰۰۶ با بازی در سریال “تنها در عشق”، به شهرت رسید.

ازدواج بانو هیآپ سریال جومونگ

اوه یون آه در ۵ ژانویه ۲۰۰۷ با سانگ هون، مدیر تبلیغاتی، در هتل امپریال پالاس سئول ازدواج کرد. آنها یک فرزند پسر دارند.

بانو هیآپ سریال جومونگ2بانو هیآپ سریال جومونگ5بانو هیآپ سریال جومونگ4بانو هیآپ سریال جومونگ6

داستان سریال جومونگ ۲ یا امپراطور بادها

ماجرای این مجموعه، سال‌ها پس از ماجراهای سریال افسانه جومونگ، و دربارهٔ سومین پادشاه گوگوریو، موهیول است. در حالی که پادشاه یوری (Yuri) در حال مبارزه با بربرها است، سران قبایل علیه او کودتا می‌کنند، اما او آنها را شکست می‌دهد و مغز متفکر را می‌کشد. سانگ گا (Sang-Ga) رئیس قبیله بیرو به دلیل امتناع از مشارکت در کودتا، از مجازات در امان است.

پسر جدید یوری با یک پیشگویی تلخ به دنیا می‌آید که خانواده اش را خواهد کشت و پادشاهی را ویران خواهد کرد. یوری اعلام می‌کند که برای جلوگیری از پیشگویی، بچه را خواهد کشت. شاهزاده هه میونگ (Hae-Myeong) مخالف بود اما فایده ای نداشت. نوزاد ظاهراً در این مراسم کشته می‌شود، اما یوری او را زنده و سالم به هه میونگ می‌دهد و به او می‌گوید که نوزاد را به جایی که می‌تواند بزرگ شود و زندگی‌اش را بگذراند ببرد و نام او را موهیول (Muhyul): به معنی بی‌روح گذاشت. هه میونگ، موهیول را به عشق سابقش هی-آپ (Hye-Ap) می‌دهد که از مقبره جومونگ در غار محافظت می‌کند.

چندین سال بعد، موهیول بالغ با دوستش مارو (Maro) زندگی عادی دارد. در خیابان‌های جولبون، یک رهبر باند به نام چو بالسو؛ (Chu-Balso) به موهیول قلدری می‌کند و مدال او را که خواهرش سه ریو (Se-Ryu) هنگام خداحافظی به او داد، می‌گیرد. هی آپ، موهیول و مارو را به دلیل ترک غار زندانی می‌کند. غار توسط سایه‌های سیاه، نیروهای ویژه و مخفی بویو مورد حمله قرار می‌گیرد.

هیآپ به مارو می‌گوید که برود و از هائه میونگ (Hae-Myeong) که فرماندار جولبون است کمک بخواهد. سایه‌ها متوجه می‌شوند که مقبره توسط یک مکانیسم دفاعی مرگبار محافظت می‌شود و موهیول را تهدید می‌کنند که برود و شمشیر جومونگ را با زندگی هی اپ بیاورد. موهیول موفق می‌شود از تله‌ها عبور کند و شمشیر را بیاورد که هائه میونگ و افرادش از راه می‌رسند و سایه‌ها را می‌کشند. هائه میونگ موهیول و مارو را با خود می‌برد بدون اینکه هویت واقعی خود را به او بگوید.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.