آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

بسته هدیه ایرانسل به مناسبت روز پدر + نحوه فعالسازی

اپراتور ایرانسل بسته ای هدیه بابت روز پدر در اختیار مشترکین خود قرار داده است که خواهیم خواند.

اپراتورهای تلفن‌همراه عموما به مناسبت‌های مختلف بسته‌های ویژه‌ای را ترتیب می‌بینند، به تازگی شرایط و نحوه فعال سازی بسته ویژه روز مادر ایرانسل دی ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است، این بسته هدیه ایرانسل تا روز پدر نیز قابل خریداری خواهد بود.

به مناسبت روز مادر و روز پدر ایرانسل بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه ایرانسلی را با تخفیف به مشترکان خود ارائه کرده است.

بسته ترکیبی هدیه

این بسته ترکیبی شامل ۵ گیگابایت اینترنت و ۵ ساعت مکالمه درون‌شبکه (ایرانسلی) است. تمام مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند این بسته را خریداری کنند که اعتبار آن نیز ۱۰ روز پس از زمان فعال‌سازی است. بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه ویژه روز مادر و روز پدر، از چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ (روز مادر) تا پنج‌شنبه ۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ (روز پدر)، با قیمت تخفیفی ۲۰ هزار تومان، از طریق شماره گیری کد دستوری #۵* یا مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، به دفعات قابل خرید و فعال‌سازی است.

در حال حاضر اگر اقدام به شماره‌گیری کد مذکور کنید، با خطا روبه رو خواهید شد؛ چراکه زمان خریداری این بسته ترکیبی ایرانسل ویژه روز مادر و پدر از فردا در دسترس قرار می‌گیرد.

بسته هدیه ایرانسل به مناسبت روز پدر + نحوه فعالسازی

کد فعال سازی بسته ویژه روز پدر ایرانسل:

۵#*

مهلت خرید این بسته تخفیفی ایرانسل از چه تاریخی است؟

بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه ویژه روز مادر از چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ (روز مادر) تا پنج‌شنبه ۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ (روز پدر) قابل سفارش است.

قیمت این بسته ویژه روز مادر و روز پدر ایرانسل چقدر است؟

با قیمت تخفیفی ۲۰ هزار تومان، از طریق شماره گیری کد دستوری #۵* یا مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، به دفعات قابل خرید و فعال‌سازی است.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.