آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

افشا شدن راز خودکشی زهره فکورصبور بخاطر یک فیلم

زهره فکور صبور با خودکشی ناباورانه اش همه را متعجب کرد و حالا این راز افشا شده است.

امین فردین خبرنگار پاپاراتزی فضای مجازی مدعی شده است که دلیل خودکشی زهره فکور صبور اخاذی فردی بوده که از او فیلم تهیه کرده بوده است

گفته می‌شود امین فردین به خاطر افشاگری انجام داده، یکی از عاملان مرگ تلخ زهره فکور صبور نیز است.

پس از خودکشی زهره فکور صبور، امین فردین در یک برنامه به اصطلاح «پشت پرده» از خودش افشاگری کرد تا به ظاهر فضا را طبیعی جلوه دهد و ادعاهای بی شرمانه که قبل تر درباره مرحومه فکورصبور مطرح کرده بود را لاپوشانی کند.

سارا غضنفری (خبرنگار) در این باره نوشت: زهره فکور صبور صدتا قرص آرامبخش خورده و تمام! مرگ عجیب سلبریتی‌ها! آدم‌هایی که می‌شناسندش می‌گویند از حرف‌های امین فردین، پاپاراتزی ساکن آلمان عصبانی بوده، آدم نمی‌دونه در سر دیگری چی می‌گذره ولی حواسمون به یک حرف و حرکت باشه. آدم‌ها این روزها خیلی شکننده هستند دوستان عزیز!

کاربری با نام کاربری آمینو اسید نوشت: گویا زهره فکور صبور قبل از خودکشی به چند نفر از اشنایان گفته که از شایعاتی که امین فردین در یوتیوب درباره او ساخته عصبانی و ناراحت است. کاش میشد ازش در المان شکایت کرد.

کاربر دیگر نوشت: امین فردین پاپاراتزی نیست. خبرنگار هم نیست. اینفلوئنسر هم نیست. او فقط از ریختن آبروی ملت و باج‌گیری نون میخوره. جرئت هم نداره سیتیزن کشور دیگری را «افشا» کنه چون قپانی می‌برنش. با ندیدین و نادیده‌گرفتنش هم خودش هم خودتان و هم جامعه را نجات دهید.

کاربری به نام یگانه نوشت: امین فردین رو نمی‌شناسم ولی چندبار برنامه‌هاش رو که درباره سلبریتی‌ها حرف می‌زنه برام فرستادن. با ادبیات وحشتناک و کثیف رسما آبروی همه رو می‌بره و مردم هم بدون این که فکر کنن اصلا به ما چه که فلانی با کی رابطه داره مشتری برنامه‌اش هستن. نتیجه همه اینا چیه؟ نابود شدن یه زندگی.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.