آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

اختلاف سنی سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی همه را متعجب کرد!

سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی به تازگی خبر ازدئاجشان رسانه ای شده است اما ظاهرا تفاوت سنی این دو هنرپیشه مورد توجه طرفداران هنر قرار گرفته است.

سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش خبر ازدواج خود را در یک استوری به روش ارسطو پایتختی ها داد، با انتشار تصویری از خود و همسرش مونا کرمی کنار سفره عقدشان در صدر اخبار قرار گرفته و جزئیاتی از زندگی مشترک جدیدش چون اختلاف سنی آقای بازیگر با همسر هنرمندش مورد توجه واقع شد.

سپند امیرسلیمانی بازیگر، مجری و نوازنده متولد ۲۸ آذر ۱۳۵۶ در تهران است و همسرش مونا کرمی بازیگر سریال های حوالی پاییز و از سرنوشت در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۶۹ در گلستان متولد شده است، این زوج هنرمند هر دو متولد آذرماه هستند اما با اختلاف سنی ۱۳ ساله.

مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در سریال حوالی پاییز ۱۳ سال از سپند امیر سلیمانی کوچکتر است، خانم بازیگر اکنون ۳۴ ساله بوده و همسرش سپند امیرسلیمانی ۴۷ سال سن دارد. خواهر شوهر مونا کرمی، کمند امیر سلیمانی بازیگر نقش آذر در پدرسالار است که رابطه خوبی با برادرش دارد.

اختلاف سنی سپند امیرسلیمانی و مونا کرمی همه را متعجب کرد!

علت طلاق سپند امیر سلیمانی از همسر اولش

سپند امیر سلیمانی در سال ۱۳۸۷ با مارال آراسته ازدواج کرد اما این ازدواج دوام چندانی نداشت. امیر سلیمانی در برنامه فرمول یک علی ضیا گفت:

ما با عشق شروع کردیم و به خاطر اختلاف سلیقه های شدید، تصمیم گرفتیم به سالهایی که با هم بودیم احترام بگذاریم و جدا بشویم چون آدم ها اصلا حق ندارند که به هم بی احترامی کنند.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.