آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

آیا مدارس فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ تعطیل است؟ تعطیلی مدارس یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه آیا مدارس فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ تعطیل است؟ تعطیلی مدارس یکشنبه ۲۹ بهمن۱۴۰۲ پرداخته شده است.

در این خبر به توضیحاتی درباره اینکه آیا مدارس فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ تعطیل است؟ تعطیلی مدارس یکشنبه ۲۹ بهمن۱۴۰۲ پرداخته شده است.

 

تعطیلی مدارس تهران یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲
تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان تهران صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس لرستان یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان لرستان صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس اصفهان یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان اصفهان صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس کرمانشاه یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان کرمانشاه صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

گفتنی است روز شنبه به دلیل برودت هوا و بارش برف در شهر کنگاور مدارس ابتدایی روستایی غیرحضوری شد و تمام مقاطع شهری و روستایی نیز با یک ساعت تأخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. مدارس ابتدایی روستاهای سنقر و کلیایی نیز غیرحضوری شده و تعطیل است. مدارس ابتدایی در شهرستان سنقر و کلیایی نیز با یک ساعت تأخیر فعالیت خود را آغاز کردند.

تعطیلی مدارس قزوین یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان قزوین صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

 

تعطیلی مدارس یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تعطیلی مدارس چهارمحال و بختیاری یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان چهارمحال و بختیاری صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس زنجان یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان زنجان صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس خراسان‌ شمالی یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان خراسان شمالی صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس استان مرکزی شنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان مرکزی صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس کردستان یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان کردستان صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

گفتنی است مدارس شهرستان دیواندره در روز شنبه ۲۸ بهمن به دلیل برودت هوا و بارش برف غیرحضوری برگزار شد.

مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان شامگاه جمعه به خبرنگاران رسانه‌های کردستان اعلام کرد: با موافقت فرماندار شهرستان دیواندره به دلیل تداوم بارش برف، برودت هوا و یخبندان و مشکل تردد و عبور و مرور برخی روستاها، روز شنبه بیست و هشتم بهمن ماه ۱۴۰۲ فعالیت کلیه مدارس شهر و روستای این شهرستان در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و بعد از ظهر به صورت غیرحضوری دایر می‌شود.

میثم منتشلو تصریح کرد: آموزش مدارس سطح شهرستان دیواندره فردا در بستر شاد انجام می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین مراکز پیش‌دبستانی این شهرستان شنبه تعطیل است.

همچنین مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان از غیرحضوری شدن و تأخیر در شروع به فعالیت برخی از مدارس مریوان در روز شنبه ۲۸ بهمن ماه خبر داد.

میثم منتشلو شامگاه جمعه به خبرنگاران رسانه‌های استان کردستان اعلام کرد: با تصمیم فرماندار شهرستان مریوان، به دلیل برودت هوا و تداوم بارش برف و باران، فعالیت کلیه مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی بخش سرشیو و کوماسی در نوبت صبح و بعدازظهر شنبه ۲۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ به صورت غیر حضوری است.

وی افزود: در این مناطق آموزش در بستر شبکه شاد انجام خواهد شد. مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان اضافه کرد: شنبه ۲۸ بهمن ماه فعالیت مدارس سطح شهر مریوان و بخش‌های مرکزی و خاوومیرآباد در تمامی دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح با تأخیر و از ساعت ۹ شروع شد.

تعطیلی مدارس سمنان یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان سمنان صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس قم یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان قم صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.
تعطیلی مدارس یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲
تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲برای مدارس استان خراسان رضوی صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس همدان یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲برای مدارس استان همدان صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

گفتنی است روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش همدان با صدور اطلاعیه ای از غیرحضوری شدن مدارس این استان در همه مقاطع تحصیلی در روز شنبه بیست و هشتم بهمن ماه بدلیل برودت هوا خبر داد.
در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان همدان آمده است: باتوجه به برف و بوران، برودت هوا، یخبندان و سرمای شدید، تمام مقاطع تحصیلی در سراسر استان، شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ در نوبت صبح تعطیل و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.
این اطلاعیه افزوده است مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ تعطیل است.
همچنین مدارس برخی مناطق استان همدان بعدازظهر امروز به‌علت بارش برف تعطیل شد. مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی در نواحی یک و ۲ همدان، بهار، لالجین و قهاوند، مراکز پیش‌دبستانی، مدارس ابتدایی و دورۀ متوسطۀ اول در ملایر و اسدآباد و تمامی مقاطع تحصیلی در تویسرکان، فامنین و سردرود امروز در نوبت بعدازظهر مجازی است.

تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان آذربایجان شرقی صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس البرز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان البرز صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس ایلام یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان ایلام صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تا این ساعت هیچ اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش و استانداری مبنی بر تعطیلی فردا یکشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ برای مدارس استان سیستان و بلوچستان صادر نشده است. به محض اعلام در این خبر بروزرسانی می شود.

گفتنی است در پی صدور هشدارهای سطح نارنجی هواشناسی مبنی بارش باران درسطح شهرستان چابهار، مدیریت بحران چابهار تشکیل جلسه داد که در پی آن تمامی مدارس چابهار (ابتدایی ومتوسطه) در دو شیفت‌صبح وبعدازظهر روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه تعطیل و آموزش بصورت غیرحضوری بود.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.