آخرین مطالب سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی را در پایگاه خبری صفحه فردا دنبال کنید.

اسامی بازیگران فیلم بید مجنون و زمان پخش‌ آن از شبکه آی فیلم

طبق روال پایان هفته ها، شبکه آی فیلم ساعتی از آنتن خود را به پخش فیلم سینمایی اختصاص خواهد داد، در اینجا با اسامی بازیگران فیلم بید مجنون و زمان پخش‌ آن از شبکه آی فیلم آشنا خواهیم شد.

فیلم سینمایی بید مجنون به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی مجید مجیدی می باشد، این فیلم ششمین ساخته بلند این کارگردان مشهور کشورمان است که محصول سال ۱۳۸۳ می باشد، بید مجنون در بیست و سومین جشنواره فیلم فجر حسابی مورد توجه قرار گرفت. در ادامه این مطلب با اسامی بازیگران فیلم بید مجنون و زمان پخش آن از شبکه آی فیلم آشنا خواهید شد.

خلاصه داستان فیلم بید مجنون

بید مجنون روایتی از لغزش ایمان مردی به نام یوسف است که بینایی خود را در دوران کودکی از دست داد و در دوران میانسالی با انجام یک جراحی بینایی اش را به دست آورد . بازیگر نقش اول قصه بید مجنون که در دوران نابینایی با خدای خود عهد بسته بود که اگر فرصت دیدن دنیا را بیابد تنها در راه خداوند قدم برمیدارد بعد از رسیدن به مراد عهدش را فراموش کرد و راه گناه را در پیش میگیرد اما بااز دستدادن دوباره بینایی اش باز هم ملتمسانه به درگاه حق تعالی باز میگردد و راه توبه و استغفار را در پیش میگیرد.

اسامی بازیگران فیلم بید مجنون و زمان پخش‌ آن از شبکه آی فیلم

اسامی بازیگران فیلم بید مجنون

پرویز پرستویی

رؤیا تیموریان

لیلا اوتادی

آفرین عبیسی

محمود بهرازنیا

شراره دولت آبادی

ملیکا اسلافی

احمد جواهری

و رضا ناجی

اسامی بازیگران فیلم بید مجنون و زمان پخش‌ آن از شبکه آی فیلم

زمان پخش فیلم بید مجنون از شبکه سه سیما

فیلم سینمایی بید مجنون ساخته مجیدی مجیدی در سال ۸۳ پنجشنبه ۱۴ تیر ماه ساعت ۲۲ از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد اگر موفق به تماشای آن در روز پنجشنبه نشدید می توانید باز پخش آن را در روز جمعه و در ساعات ۶ و ۱۴ جمعه بازپخش خواهد شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.